שפות
Hebrew English

אודות

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים גרוביזז?
גרוביזז משמעות אופנה, סגנון חיים, מתנות מגניבות. עיצוב תכשיטים, אבני חן, מתכות יקרות מוצרי יופי טיפוח ובריאות, עיצוב הבית בטעם מיוחד, בגרוביזז אנו בוחרים את המוצרים באהבה במיוחד עבורך.
 
סיפורו של גרוביזז
גרוביזז הוא חלק מקבוצה עסקית גדולה יותר של רשת דראגסטורים בישראל, אנו מתמחים במוצרי טיפוח ותכשיטים, עיצוב בית וסגנון, עיצוב אופנה מימטב יצרנים מובילים במשק ישראלי. אנחנו מוכרים ישירות מהיצרן אליך ללא מתווכים וללא עלויות מיותרות ושאיפה לשיפור השרות המקסימלי ללקוח.
כאן בגרוביזז, אנו גאים ושמחים להציע לך את מוצרי קוסמטיקה ובריאות, תכשיטים עם עיצוב מיוחד במחירים שפויים ביותר, עיצוב וטיפוח הבית וסגנון אופנה ייחודי, מיוצר על ידי אמנים ישראליים וחברות מקומיות. לדוגמה, מוצרי טיפוח מי המלח, מוצרי קוסמטיקה טבעית, קוסמטיקה מחברות ישראליות מובילות, עיצובי תכשיטים מקוריים בזהב כסף וגולדפילד, מתנות לאוהבים לאנשים ואירועים מיוחדים.
אנחנו כאן רק בגללך, ונעשה כל מה שצריך כדי לעלות על הציפיות שלך. לכבוד הוא לנו להיות חלק ברגעים המיוחדים של החיים שלכם, עכשיו ולדורות הבאים.
 
שירות לקוחות
יש לנו צוות של מומחים בתחומים השונים כדי לספק לכם את הסיוע המקצועי הטוב ביותר בעת קנייה בגרוביזז. אל תהססו לפנות אלינו לקבלת מידע על מוצר או על רכישה או בעיה שמתעוררת, מערכת העזרה ומשלוח הבקשות במייל שלנו באתר היא גמישה מאוד וההיענות שלנו תהיה מהירה.