שפות
Hebrew English

תעריפי משלוח ומיסים

עלויות משלוח מוצרים חלה גם על מוצרים בישראל וגם על מוצרים שנשלחים מחוץ לישראל, תעריפי המשלוח משתנים בהתאם לאופי השילוח (פנים ארצי, דואר רגיל רשום / דואר שליחים, דואר אוויר מהיר EMS, חבילות כבדות, משקל המעטפה / חבילה) בהמשך נפרט את תעריפי השילוח בהתאם למשתנים אלו.

תשלומי מס ומע"מ
כל מחירי המוצרים בגרוביזז מוצגים ללקוח כולל מע"מ.

זמן משלוח
זמני משלוח הגעת מוצרים מגרוביזז ללקוח משתנים בהתאם לסוג המשלוח או המדינה אליו נשלחים המוצרים, זמני השילוח נספרים בימי עסקים לא כולל חגים שבתות חופשות וכו...

משלוח בישראל:
» דואר רשום עד 10 ימי עבודה אלא אם צויין אחרת בדף מוצר.
» דואר שרות שליחים אישי עד הבית עד 4 ימי עבודה אלא אם צויין אחרת בדף מוצר (מעטפות / חבילות כבדות).
» דואר רגיל ללא ביטוח אבדן שבר ואפשרות מעקב.
זמן המשלוח מחושב בימי עבודה בלבד מהיום בו יצאה החבילה מהחברה.

משלוחים לחו"ל:
משלוח דואר אוויר מהיר EMS בסביבות 10 ימי עבודה (מעטפות / חבילות כבדות).
למרות האמור למעלה זו הערכה בלבד של ימי השילוח ולפעמים איחורים או הקדמת קבלת המוצר תלויה גם חברת השילוח בישראל או מחוצה לה וכן גם בכוחות טבע או עיכובים לא צפויים ולא בשליטתה של גרוביזז. לעיטים נדירות קיים חוסר במלאי מוצר מסוים, אי לכך גרוביזז שומרת לעצמה את הזכות להאריך בעוד 14 יום מהערכת ימי המשלוח שהוזכר וזאת על מנת שגרוביזז תוכל להערך בהתאם מהסיבות שצויינו לספק את המוצרים, במידה וצוין מראש בדף מוצר זמן הספקה אחר אזי זמן זה הוא הקובע, לקוח לא מרוצה יוכל לעתור ולדרוש את כספו בחזרה ללא כל בעיה אם החליט על כך.


העדפות משלוח
לקוח רשום / חדש יהיה חייב להזין את פרטיו האישיים וכן את כתובת שילוח המוצרים, לאחר מכן בשלב הקופה ולפני הזנת פרטי כרטיס האשראי / Paypal, תאלצו לבחור את סוג השילוח המועדף עליכם כפי שצויין למעלה בהתאם לארץ השילוח, ישתנו התעריפים באופן אוטומטי ויחושבו בהתאם, כן לקוח מארץ אחת יכול לקנות לחבר / משפחה וכו... בארץ אחרת, אנו נבצע את השילוח בהתאם לפי הכתובת אותה ציינתם.

תעריפי משלוח (כולל ביטוח מוצר)
תעריפי משלוח נקבעים לפי משקל / נפח החבילה / מעטפה והמדינה אליה אנו שולחים, אופציות אילו ניתנות לבחירה בעגלת הקניות לאחר שאספת את המוצרים לסל הקניות (עוד לפני התשלום), הן לתושב פנים ארצי או תושב חוץ.

תעריפי משלוח בישראל:
תעריפי אופציות משלוחים פנים ארציות מחושבות לפני מע"מ בהתאם לאופן המשלוח  (דואר רגיל, דאור רשום ואו דואר שליחים מהיר עד הבית) ולסוג הפריט הנשלח קוסמטיקה תכשיטים או מוצרים כבדים מעל 2 ק"ג.
תהליך זה מחושב אוטומטית לפני שמסרתם את פרטי האשראי שלכם ולאחר שתאשרו זאת סכום זה יתווסף לסה"כ המוצרים בסל, רק אז תועברו לדף קופה (Checkout). אצלנו אין הפתעות והכל  ברור והוגן.
אנא בחר/י את אופציית השילוח בהתאם לאופציות למטה, במידה וטעית תקבלי הודעה ונחייב את ההפרש.

1. דואר רשום (כל הארץ) – 17 שקל עד 200 שקל ומעל חינם כולל ביטוח.
2. דואר שליחים (לכל מקום בארץ למעט ישובי ספר, מושבים, דואר נע, ישובים במגזר הערבי) – 34 עד 200 שקל ומעל 17 שקל, חלוקה בימים א'-ה' בין השעות 8:00 ל 17:00, כולל ביטוח.
3. דואר רגיל (כל הארץ) - 4.24 שקל, ללא ביטוח על אובדן, שבר, זמן הגעה של החבילה (באחריות הלקוח)
4. על אף האמור למעלה תעריף תשלום לחבילות כבדות יחושבו אוטומטי בעגלת הקניות ויתווספו למחיר המוצרים.

תעריפי משלוחים לחו"ל:

תעריפי משלוח לחו"ל משתנים לפי משקל החבילה:
» דואר רשום עד 2 ק"ג 100 שקלים - כ- 30 ימים.
» דואר מהיר EMS עד 2 ק"ג 150 שקלים - כ 10 ימים
» חבילה מעל 2 ק"ג יתווסף כ- 50-100 שקלים בנוסף לחיוב בהתאם לשיקול דעת מנהל האתר.

חברת משלוחים
משלוחים פנים ארציים ומשלוחים לחו"ל אנו שולחים בעיקר עם חברת דואר ישראל:

פנים ארצי - דואר רשום רגיל או שרות שליחים מהיר פנים ארצי.
משלוח לחו"ל - דואר מהיר - 
EMS.
לקוח אשר בחר בכל צורת משלוח, יקבל באימייל או ב- SMS את מספר רשום / מספר שטר מטען ויוכל לעקוב אחרי תנועת החבילה
באתר דואר ישראל בעברית כאן או באתר הדואר באנגלית כאן

חבילות שלא נמסרו
אין לנו שליטה על חבילות שהוחזרו מהלקוח למרכזי האיסוף של חברות המשלוח השונות מסיבות של לקוח לא היה בבית, כתובת לא ידועה, טלפון לא נכון וכו... לכן אנו מבקשים שתמלאו בקפידה את פרטי הנמען במלואן ובמדויק כך שחברות המשלוח לא יחפשו אתכם, יותר מיד ויקשה על המסירה ויגרום בסופו של דבר להחזר החבילה למרכז השילוח ויעכב את הגעת המשלוח ליעדו ובזמן.